TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.
Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.
"Kampus na Gdańskiej"
Adres:
ul. Gdańska 9
50-344 Wrocław
Telefon portiernia: 71 320 65 75
Chodniki wokół kampusu są przeważnie równe, z obniżeniami przy przejściach dla pieszych. Wejście bez progów na teren kampusu możliwy jest od ulicy Sopockiej, lub przez budynek F-13 od strony ul. Czerwonego krzyża. Przy wejsciach od strony ulicy Gdańskiej i Bujwida na ciagu pieszym jest wysoki krawężnik (wożliwe wejście przejazdem dla samochodów). Na terenie kampusu ciągi są równe i pozbawione barier.
Bezpośrednio przy budynku nie ma miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami. Trzy takie stanowiska postojowe zlokalizowane są w pobliżu budynku F-13.
Wejście główne do budynku jest dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Wejście wyposażone jest w schody i pochylnię.
Drzwi wejściowe są rozwierane, otwierane ręcznie. Przy ich obsłudze nie jest wymagane zwiększone użycie siły.
Budynek usytuowany jest na planie prostokąta. Ma on zróżnicowaną wysokość. W części dydaktycznej znajdują się 2 kondygnacje nadziemne, zaś w części laboratoryjnej 5 kondygnacji nadziemnych. Budynek jest podpiwniczony.
Korytarze są szerokie, a w ich obrębie nie występują zmiany poziomów. W budynku znajduje się winda dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami. Zapewnia ona dostęp na wyższe kondygnacje w części dydaktycznej. W części laboratoryjnej brakuje urządzenia, które umożliwiłoby osobom z niepełnosprawnością kończyn dolnych dostęp na inne piętra niż parter.
Pomieszczenia dydaktyczne są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku znajdują się dwie toalety przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami. Jedna usytuowana jest na parterze przy szatni, druga na pierwszym piętrze w części dydaktycznej.
Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.
W budynku nie ma znaczników dźwiękowych.
W budynku nie ma ścieżek orientacji.
W budynku nie ma planów dotykowych obiektu.
W budynku nie ma czytelnego systemu informacji wizualnej zgodnego ze standardem PWr.
W budynku nie ma pętli indukcyjnych.
W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego (w przypadku potrzeby skorzystania z usług tłumacza migowego, należy skontaktować się z Działem Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami minimum 48h przed planowaną wizytą (e-mail: pomoc.n@pwr.edu.pl).
W budynku nie ma krzesła ewakuacyjnego.
Ostatnia aktualizacja deklaracji: marzec 2024
Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »